Inace za debreand imas ovu temu:
[UIQ3] Free debrand (P990, M600, W950, P1, W960)

Probaj na taj nacin, trebalo bi raditi ako nadjes G900 na popisu (naravno trazis GW1).
Ako ces imati kakvih pitanja ili problema javi se u toj temi. Ima jos mogucnosti debreand-a, ali ovo je najlaksi...
Svakako si napravi GDFS backup prije debrandiranja (topla preporuka)...

Pozdrav