Zanima me kako se može staviti na P1i da meni bude isti kao na slici u http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=56295 (post #12) znači da ono što mi je gore na vrhu ekrana bude dolje, i kako se sve to može maknut ako mi se nesvidi. Hvala!!
Zanima me kako se može staviti na P1i da meni bude isti kao na slici u http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=56295 (post #12) znači da ono što mi je gore na vrhu ekrana bude dolje, i kako se sve to može maknut ako mi se nesvidi. Hvala!!
Bookmarks