Neki su *RSC, a neki *R45. Ima par fileova koji su dupli (jedan *rsc, drug *r45). Kada sam probao ubacit ikone koje nisu sis instalacija, na kompu sam im promjenio sve ekstenzije iz *rsc u *r45 i opet su ove 4 ikone bile defaultne, a ostale promijeni.


Odgovori uz citat

Bookmarks