cool....proradiolo je konacno
no kdplayer mi ne radi bas kako spada (shortcutovi nisu isti), jer sam prije P1 imao k800i i radio je perfektno. no uspio sam skinove staviti, staviti da mi seknira samo JEDAN folder itd.....
sa midperx-om sam stavio sve "ask once" i radi....zahvaljujem