riješeno je ovo, već je pun programazaboravil napisat..
da, velika je razlika...simbian bez uiq mi se čini praktičniji čakno polako, nisu još svi modovi ubačeni
riješeno je ovo, već je pun programazaboravil napisat..
da, velika je razlika...simbian bez uiq mi se čini praktičniji čakno polako, nisu još svi modovi ubačeni
Bookmarks