= Citat = Izvorno postao woo123 Pregledaj post
evo nakon puno simbian nokia nabavio ja p1i, prvi pogled wtf :S


sve različito...



kak se to čudo hakne? instaliral sam capsswitch, stavil off al mi neda sa swissmanager otvoriti c: sys?
A je različito malko...ipak je ovo UIQ3 a nokia ne a zajedničko im da su symbian...