Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6
  1. #1
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    C905
    Operater
    Tele2,Simpa,Vip
    Godina
    39
    Postova
    78
    Bodovi
    5.302
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.302, Nivo: 17
    Bodovi: 5.302, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Samsung Sgh D900i SIM LOCK CODE Problem :(

    Uzeo sam od frenda da probam otkodirati mob i uspjem otkljucati mob ali trazi me "SIM LOCK CODE" koji ni ja ni on neznamo jer mu je cura koristila mob a ona je zaboravila.
    Defoult code bi trebao biti 1234 ili 00000000 ,medutim nije niti jedan od njih
    kada napravim full ili custom reset ne pomaze...uvjek trazi code...kada ga probam promjeniti putem koda
    #7465625*746*Code# = Disables SIM lock
    kaze mi code wrong jer ga naravno neznamo.
    Pregledavajuci sve postove tu naisao sam na post
    http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=55916
    gdje ocigledno tip uspjeva u namjeri i resetira sim lock
    samo ja imam mali problem jer ovaj program koji on koristi
    F.S.T.-Free Samsung Tool 4.0.6beta1 meni uopce ne radi...
    usb drivere sam normalno instalirao i podesio...a bilo sta da stisnem dode na 25% i tako stoji cijelo vrijeme i poslje koju sekundu program se srusi...
    naime imam win xp pro modded sp3
    Neznam sta cu dalje pa trazim pomoc od vas

    Hvala Unaprijed

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points
    Nagrade:
    Arm of Law

    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    ST
    Mobitel
    P1i
    Operater
    t2
    Postova
    1.671
    Bodovi
    24.114
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.114, Nivo: 37
    Bodovi: 24.114, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    F.S.T.-Free Samsung Tool 4.0.6beta1 meni uopce ne radi...
    usb drivere sam normalno instalirao i podesio...a bilo sta da stisnem dode na 25% i tako stoji cijelo vrijeme i poslje koju sekundu program se srusi...
    http://cafe.mobil.hr/announcement.php?f=123&a=52
    http://cafe.mobil.hr/announcement.php?f=123&a=51
    Naslov,podforum,F.A.Q. to ti je teško bilo proučiti ?
    http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=54795
    s usb kabelom ne možeš unlockati mobitel jer to nije flash&unlock kabel.

  3. #3
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    C905
    Operater
    Tele2,Simpa,Vip
    Godina
    39
    Postova
    78
    Bodovi
    5.302
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.302, Nivo: 17
    Bodovi: 5.302, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zanimalo me samo dali postoji neki drugi nacin za micanje security coda (sim lock)...dali postoji alternativna metoda za master reset....jer i poslje reseta nisam uspjeo promjeniti cod...usput da navedem da sam procitao sve ovo sto si linkao prije nego sto sam postavljao pitanje...
    ali mislio sam da pod unlock spada samo unlock an sve mreze i nisam mislio da ce biti tolkih pizdar*** da resettam 8 znamenkast kod
    dakle ne postoji nacin da se taj code resetira bez flash cabla?

  4. #4
    SMSator Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    LG L90 Dual
    Operater
    vip TELE2
    Godina
    45
    Postova
    3.134
    Bodovi
    68.694
    Nivo
    63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tema premještena u odgovarajući podforum i naslov promijenjen. (unlock)

  5. #5
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    kaštel stari
    Mobitel
    motorolal2,SEt68,sie a55
    Operater
    vip.tmobile,teletina
    Postova
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo ja sam sad kupio polovan d900 i piše mi unesite kod otključavanja??? molim vas ako možete što hitnije odgovorit što da napravin?? hvala!!

  6. #6
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Mar 2011
    Postova
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dobra veče imam problem sa SGH-D900i u gornjem ljevom kutu na displeju kod signala pojavila mi se slušalica prekrižena i sad me niko nemože nazvati ni poruku poslat a tako ni ja njih ak moze pomoć hvala!!!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. n80 memory card lock code
    By lov2xlr8 in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 13-06-2007, 12:52
  2. Ipod screen lock code problem!!!
    By ivstojic in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-02-2007, 00:32
  3. Lock Code ?
    By lov2xlr8 in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 26-01-2007, 22:00
  4. v3x - lock app code
    By daspei in forum Općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 26-05-2006, 11:01
  5. Network lock code
    By Z.studio in forum Samsung
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 16-02-2005, 14:57

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove