evo tutorial
Što nam treba od alata za rastavljanje ovog mobitela?
- Samo dva alata; torx 5 i jedan manji ravni odvijač
Dakle potrebno je skinuti poklopac baterije te izvaditi bateriju. Nakon toga skinite 4 vijka (označeno crvenom bojom).
Zelenom bojom je označen dio gdje se nalazi mala kvačica koju je potrebno odglaviti prije odvajanja prednje i stražnje strane.
Uz rub mobitela, kao što je označeno crvenim strelicama, lagano manjim odvijačom odvojite prednju stranu od stražnje. I tako u krug.
Kada sve odvojite prednji dio će jednostavno ispasti i onda znate da je Vaš posao završen.
Na slici iznad zelenom bojom je označen zvučnik,a tri mala crvena kruga označavaju kontakte na koje dolazi kabel u svrhu otključavanja. Plavom bojom označen je mikrofon.
Matična ploča mobitela je extra mala i tanka, kao što možete vidjeti na slici ispod.
To je što se tiče Motophone F3 za sada...
Poštovanje, GoGs![]()








Odgovori uz citat
Bookmarks