= Citat = Izvorno postao eki Pregledaj post
Novi sam na ovome forum citao sam sve postove.Imam I igo software sve je super i dobro funkcionira međutim našao sam nove mape 02\2009 znam ih ubaciti ali kada ih ubacim nemam mogucnost ubacivanja kucnog broja dok sa starim softwerom od 10\2008 sve funkcionira.Šta da radim?Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Otiđi na ovu stranicu malo prolistaj i naći ćeš sve iGO-u lijepo poslozeno i učinkovito.
http://www.novisf.com/wbb3/ostalo/ko...a/index35.html
Karte POi Iostalo naci ceš na ovoj stranici
http://www.volny.cz/sstopar/mio_mapy_igo8_3.html
Sretan put.