Da li je moguće vlastite track logove "ugraditi" u kartu. Npr, sela i ceste kojih nema na originalnoj karti. A i prethodno ucrtane ceste nisu baš mjerodavne, napravil sam log od ZG-a do Marije bistrice i odstupanja su ogromna. Na jačim zavojima strelica i kompas polude i često odletim u polje. Log je dosta puta i prek 100m udaljen od ceste.


Odgovori uz citat
Bookmarks