ajde da pitam i ovdje...
imam problem sa instalacijom igo8 na šogijev uređaj. uređaj je Bluemedia BM-6280. nakon, čini se, uspješne instalacije prilikom pokretanja na trenutak se pojavi slika igo-a sa "initializing app" u dnu ekrana i za pola sekunde sam opet vani na desktopu.
ista kopija softwarea na mom uređaju radi savršeno.
na uređaju koji pravi probleme nema starijih verzija igo-a, hard resetiran je, prilikom instalacije ne prijavljuje nikakvu grešku...ono, savjeti su dobrodošli.


Odgovori uz citat
Bookmarks