ah da sjecam se kad si se hvalio da ideš montirat zalmana,a ako imas stare bug cd-e pogledaj imaš filmiće što se događa sa procesorima bez hladnjaka
![]()
pa nemam ja bezveze zalmana 7000a-cu![]()
tears stream down your face when you lose something you cannot replace...
sta cemi to...... nemam u planu to isprobavat![]()
back ontopic! evo za pocetak.... http://farcry.action-arena.com/
tears stream down your face when you lose something you cannot replace...
Bookmarks