Sve je vec vise puta objasnjeno, te je receno da postupak vrijedi za sve modele.
Ako si pocetnik, onda se prvo dobro upoznaj sa postupkom, alatima i ostalim, ako ti se bas zuri bolje daj nekom drugom da ti to napravi (i objasni).

Osim toga, prije otvaranja nove teme mogao si procitati pravila o naslovima tema.