Koristim 3D uslugu B.net-a i moram reć da sam više nego zadovoljan, kao i svi koje ja poznajem. U mom portunu priko 20% stanova ima 3D usluge u b.net-a i niko nikad nije ima problem, a možda je ovo samo zato šta je zgrada nova kao i sve instalacije u njoj.
Bookmarks