Dakle, fotić je olympus sp 570, prebacim sliku na pc, sliku otvorim sa standard windows viewer-om slika izgleda super, idem je otvorit u PS-u ili u olympus masteru, canon phosto studio, slika je zrnata, ko da je ISO na maximumu, zakaj mi to radi?