Poslao: Spurio
To mi je bio drugi, izgubio sam ga kao i prvoga ( benefon twin ), sad koristim 65-icu. Znate li još kojeg čovjeka koji je izgubio 2 moba?
mom prijatelju su ukrali dva ili tri, a dva je izgubio...
jedan je čak uspio prodati (ne zadnji), sad je bez moba jer čeka plaju da kupi opet c45
čovjek nema sreče