mom prijatelju su ukrali dva ili tri, a dva je izgubio...Poslao: Spurio
To mi je bio drugi, izgubio sam ga kao i prvoga ( benefon twin ), sad koristim 65-icu. Znate li još kojeg čovjeka koji je izgubio 2 moba?
jedan je čak uspio prodati (ne zadnji), sad je bez moba jer čeka plaju da kupi opet c45![]()
čovjek nema sreče


Odgovori uz citat
Bookmarks