Vjerojatno ovisi od lokacije do lokacije. Imam optimu od srpnja prošle godine i osim što je nekoliko puta pao vanjski link nikakvih drugih problema nisam imao. Savršeno stabilno. Lokacija: vž, modem: Huawei. Kaj vele u szk?
a kolko si ceko na optimu da te prikljuce?ja sam isto iz vž, a prijatelj mi nakon sto je iskljucio maxadsl ceko njih negdje 3mj.zanima me ako dam zahtjev za optimu da li moram odma iskljucit maxadsl ili ga mogu koristit sve dok ne dođe optima spojit?
Bookmarks