1. Bacio sam oko na ovaj mobitel i zanima me dali je puno dati 2500kn za polovan P1 sa svom opremom i garancijom , korišten mjesec dana?
2. I koji mob bi preporučili u toj cijeni ako ovo nije best-buy?
3. Dali se gps modul koji ide u kompletu sa P1 može koristiti i na nokiama?


Odgovori uz citat

Nisam se uopce snaso na tom mobitelu,ta polu qwerty tipkovnica je meni osobno stvarno cudna,plus jos UIQ kojeg ne znam bas...ali to je moj utisak,prvi....vjerojatno treba odredena doza navikavanja na oboje...


Bookmarks