Skini neku malu igru preko gprs-a.I ja sam imao isti problem.pozdrav
Skini neku malu igru preko gprs-a.I ja sam imao isti problem.pozdrav
Sony EricssonK850+Micro SD 2 gb:K800i+MS Micro 1 gb,W810i+MS Duo Pro 1 gb,T630
Samsung: D600E+MicroSD 512 mb,D500,E700
Nokia:6230i,3510i
lexxon hvala na savjetu i pokusao sam skinut igricu s neta preko gprs-a, ubacio sam karticu od starog u svoj mob jer on ima pretplatu od firme pa da ja ne trosim svoje pare i sve ide dobro do trenutka kad trebam skinut igricu,odnosno downloadat,pise mi greska na mrezi.i pokusao sam sa sestrinom karticom koja je takoder na pretplatu i ista stvar.sad nisam ziher jel problem u tim postavkama u java world ili je problem u tome sto su ove kartice na pretplatu pa mozda zbog toga nece skinut.kad kupim bon probat cu sa svojom karticom pa cu vidjet al ne kuzim zasto nebi moglo i sa ovim karticama koje su na pretplatu.uglavnom kolko muke za krvavu igricu na mobitelu.DAMN!
Sjever pjeva gradu najljepšu baladu! ... ooooo ... ooo... ooooo ...
Probaj ukucati #*536961#,ugasi pa upali telefon,onda se konektuj na gprs ili edge i probaj skinuti.Pozdrav.
Sony EricssonK850+Micro SD 2 gb:K800i+MS Micro 1 gb,W810i+MS Duo Pro 1 gb,T630
Samsung: D600E+MicroSD 512 mb,D500,E700
Nokia:6230i,3510i
Bookmarks