Ljudi, pogledajte si s windowsom da vam nešto nešteka, jer upravo pregledah tj. extractao sam sebi opet i sve ima .jar .jad. ...

Koje igre vam nemaju .jad? Btw, igl, daj opikni taj converter meni u PM da ga stavim tamo u onu temu za svaki slučaj..meni sve igre imaju .jadove..možda nema 1-10 igara, ostalo mi sve ime..

pogledaj si u preko firefoxa, ili nekog drugog programa osim windows explorera, jer neznam zašto ti tako pokazuje