Izvorno postao EdgeD600
pa to znaci da stisnes desni gumb na ikonicu od Softicka koja ti se nalazi dolje desno u kutu ekrana (pored sata) .... i onda odes Active![]()
Izvorno postao EdgeD600
pa to znaci da stisnes desni gumb na ikonicu od Softicka koja ti se nalazi dolje desno u kutu ekrana (pored sata) .... i onda odes Active![]()
-alooo bre, idu kobre....
-kobre????
-Da bre...
Bookmarks