a tko ima dobru verziju?btw skinuo sam opet novi sa neta al opet ista stvar
a tko ima dobru verziju?btw skinuo sam opet novi sa neta al opet ista stvar
kaj ti znaci ovo stisni desni click u system trayu i ovo Ponovo ides Softick PPP desni klik misem i ActiveIzvorno postao Korda
daj ko zna o tome nek me doda na msn c_edge@hotmail.com
Izvorno postao EdgeD600
pa to znaci da stisnes desni gumb na ikonicu od Softicka koja ti se nalazi dolje desno u kutu ekrana (pored sata) .... i onda odes Active![]()
-alooo bre, idu kobre....
-kobre????
-Da bre...
znam skužio sam,i izgubio 5 tona živaca,ali na kraju sam uspio![]()
ja sam uspio stavit igrice nakon 52 pokušaja : D
E ljudi, da li je netko pokušavao staviti igricu 2Fast2Furious na mobitel??? Problem je što me kod extractanja iz rara traži nekakav password koji ne znam gdje pronaći. Ako je netko bio u ovakvoj situaciji ili zna password, molila bih ga za pomoć...Hvala![]()
![]()
![]()
Bookmarks