alo, na onom linku je samo (http://users.skynet.be/yozy/tutorials/d500-1.htm) objašnjenje za d500. za d600 nema, znači isti je postupak za oba?
alo, na onom linku je samo (http://users.skynet.be/yozy/tutorials/d500-1.htm) objašnjenje za d500. za d600 nema, znači isti je postupak za oba?
Ma isto... http://d500.subtitles.de/main.php?l=tut_d600usb
Ovo ti je za D600, ali moras pogledati za neke detalje i onaj za D500.
Bookmarks