Izvorno postao Symbian FAN
ehh sorry..zaboravio navest da link nije radio..al sada radi pa sam skinuo,spojio.ubacio igre..svaka cast decki..
Izvorno postao Symbian FAN
ehh sorry..zaboravio navest da link nije radio..al sada radi pa sam skinuo,spojio.ubacio igre..svaka cast decki..
Ajd ok...
hvala hvala
BTW: mislim da bi trebalo i ovaj thread stavit kao sticky jer je dosta važan... pa ako moderator odluči...
Zadnji uredio Symbeq : 06-01-2006 u 14:58
Horsepower is the force determined by how fast u hit the wall.
Torque is the force determined by how far u push the wall when u hit it.....
Bookmarks