Kakvog sad crnog Firefoxa? Skinuo sam zazipani jar fajl, odzipao ga, a kad pokušam sa uploaderom ga "ubaciti", jednostavno ga ne prikazuje u folderu... Zapravo, ne prikazuje ni jednu java igricu koje imam skinute na kompu...