E, to mene sada zanima,
kad ukljucim scan, sjedim u nekom kaficu di ima hotspot, odaberem tu mrezu, pise mi conected, ali kad upalim operu i upisem neku stranicu onda mi dode (dobro, prvo ono permision bla bla, stavim this session only) greska i da se nemoze spojit, odaberem grupu "internet" (di mi je valjda wlan) ali nece, any help? =)