Nemoras stvarati novi account, samo odes u WLAN i stisnes Scan. Kad nadje dostupnu mrezu onda se spojis i to je to... Slijedeci put ce ti se sam spojiti, ako ti je DefoultWiFiAccount u toj grupi preko koje se spajas...
Nemoras stvarati novi account, samo odes u WLAN i stisnes Scan. Kad nadje dostupnu mrezu onda se spojis i to je to... Slijedeci put ce ti se sam spojiti, ako ti je DefoultWiFiAccount u toj grupi preko koje se spajas...
"Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
Philip B. Crosby
Darujte krv! Gdje? Pitanja i odgovori.
E, to mene sada zanima,
kad ukljucim scan, sjedim u nekom kaficu di ima hotspot, odaberem tu mrezu, pise mi conected, ali kad upalim operu i upisem neku stranicu onda mi dode (dobro, prvo ono permision bla bla, stavim this session only) greska i da se nemoze spojit, odaberem grupu "internet" (di mi je valjda wlan) ali nece, any help? =)
Bookmarks