Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Hybrid View

  1. #1
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nemoras stvarati novi account, samo odes u WLAN i stisnes Scan. Kad nadje dostupnu mrezu onda se spojis i to je to... Slijedeci put ce ti se sam spojiti, ako ti je DefoultWiFiAccount u toj grupi preko koje se spajas...
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    24
    Bodovi
    3.917
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.917, Nivo: 14
    Bodovi: 3.917, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E, to mene sada zanima,
    kad ukljucim scan, sjedim u nekom kaficu di ima hotspot, odaberem tu mrezu, pise mi conected, ali kad upalim operu i upisem neku stranicu onda mi dode (dobro, prvo ono permision bla bla, stavim this session only) greska i da se nemoze spojit, odaberem grupu "internet" (di mi je valjda wlan) ali nece, any help? =)


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. opera mini problem
    By MiniMe in forum Nokia
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-03-2007, 12:20
  2. Opera Mini Mod by DS-SG
    By JA_SAM in forum Općenito
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 11-06-2006, 19:31
  3. Modificirana Mini opera
    By Sljaka in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-06-2006, 22:54

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove