= Citat = Izvorno postao n00b Pregledaj post
Da se samo sekund vratim na WLAN:

Cekaj, tamo u Control Panel -> Connections -> Internet Accounts...
Pogledaj koje su ti accouti, koje su ikone pokraj njih... Da li je ikona kod DefaultWifiAccount i kod Stranka ista (mali odasiljac WiFi) ili je kod Stranka mala zemaljska kugla kao kod TM HR MMS?

Cisto da si taj dio razjasnim, da ti nebi dosao veliki racun doma...
Oba su mi kao odašiljač. Odmah sam pobrisao account o t-mobile kad sam ga uzeo