= Citat = Izvorno postao Dule Pregledaj post
Kamo Oprea mini ima taj izbornik?
Taj ti je meni dolje u lijevom kutu...
Ako si skinuo HR verziju onda ti pise Izbornik -> Alati -> Postavke -> Odes dole na Mreža i stavis pod protokol HTTP

Ali zanemari to, to ti je po Defoultu tako namjesteno. Mislim da je tebi problem sto se jos nisi spojio na router... (nemora znaciti da sam u pravu, provjeri si)

PS: koju si Operu Mini skiunuo? Jesi skinuo bas za P1 i sa njihovih stranica ili si je negdje drugdje nasao? Mozes je besplatno skinuti OVDJE. (Link za P1)