Ja ni nemam wnw account. Spajam se samo preko wlana.

Možda ja ne kužim te stvari. Ovako imam:

Internet accounts

Accounts......................................Groups
Ad-Hoc Bluetooth PAN.......................Internet
DefaultWifiAccount
Stranka - od tuda imam internet
TM HR MMS

U options mi je podešeno
Dial-up timeout
5 minutes
Preferred mode:
Automatic
Show connection dialog-stavljena kvačica

Čudime da se wnw preglednik spaja normalno a opera mini traži posebnu konekciju?
Ima li još koji dobar preglednik da probam, možda opera mini ne šljaka?