Ja ni nemam wnw account. Spajam se samo preko wlana.
Možda ja ne kužim te stvari. Ovako imam:
Internet accounts
Accounts......................................Groups
Ad-Hoc Bluetooth PAN.......................Internet
DefaultWifiAccount
Stranka - od tuda imam internet
TM HR MMS
U options mi je podešeno
Dial-up timeout
5 minutes
Preferred mode:
Automatic
Show connection dialog-stavljena kvačica
Čudime da se wnw preglednik spaja normalno a opera mini traži posebnu konekciju?
Ima li još koji dobar preglednik da probam, možda opera mini ne šljaka?


Odgovori uz citat
Bookmarks