Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3Gs, 4.
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    42
    Postova
    1.609
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Probaj napraviti sljedeće:

    - obriši wnw account i napravi sljedeći
    - account name: t--mobile internet
    - adress: web.htgprs
    - ostaviš prazno polje username and password required
    - upali 3G mrežu

    Mora raditi preko ovoga

    Savjet: napravi dva group accounta, jedan za WLAN a drugi za Internet i pritom kod wlana stavi samo wlan a kod interneta ovaj t-mobile account i nemaš problema
    Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    SE Xperia Ray
    Operater
    Tmobile
    Postova
    133
    Bodovi
    5.687
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.687, Nivo: 17
    Bodovi: 5.687, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja ni nemam wnw account. Spajam se samo preko wlana.

    Možda ja ne kužim te stvari. Ovako imam:

    Internet accounts

    Accounts......................................Groups
    Ad-Hoc Bluetooth PAN.......................Internet
    DefaultWifiAccount
    Stranka - od tuda imam internet
    TM HR MMS

    U options mi je podešeno
    Dial-up timeout
    5 minutes
    Preferred mode:
    Automatic
    Show connection dialog-stavljena kvačica

    Čudime da se wnw preglednik spaja normalno a opera mini traži posebnu konekciju?
    Ima li još koji dobar preglednik da probam, možda opera mini ne šljaka?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. opera mini problem
    By MiniMe in forum Nokia
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-03-2007, 12:20
  2. Opera Mini Mod by DS-SG
    By JA_SAM in forum Općenito
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 11-06-2006, 19:31
  3. Modificirana Mini opera
    By Sljaka in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-06-2006, 22:54

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove