Nemoras stvarati novi account, samo odes u WLAN i stisnes Scan. Kad nadje dostupnu mrezu onda se spojis i to je to... Slijedeci put ce ti se sam spojiti, ako ti je DefoultWiFiAccount u toj grupi preko koje se spajas...