kaj ti nije odgovaralo?
kaj ti nije odgovaralo?
ja ti ga imam..i mob je fenomenalan...stavrno..oko 5mb kad je prazan memorije..kamera nije perfaktna..ali je ok...a sve sotalo je tak jed i dobro da ti je gust pisat sms ili slusat radio...a izgle ,nekom je ruzan,a meni recimo perfektan
Ali je po meni kamera jako loša!!!
gle,kamera je solidna,nije tak losa,za neprofi snimanje,cist ok...
Bookmarks