Izvorno postao F.E.A.R. Prvo ti vidi je li možda o hosta...što je sa ostalim hostovima? Jeli ide normalno?...ako je uzmi fille zilu,po meni najbolja. nebi vjeorovao ali isproabo sam i nju i nije do hosta, imam tri različita hosta ni na jednom ne radi... rekoh... nešto je u xp i filtriranju...tako da molim da se malo okrenete tome..
T-Mobile Iphone 4 4.3 Beta
Pravila foruma
Bookmarks