sa kojim clientom radis?? prema ovome kaj pise mislim da je cuteftp,ja sam radio sa njime ali nije dobar isto ima dosta grsaka sada koristim Core FTP Pro,odlican je i jednostavan.probaj sa njime pa javi rezultate.
sa kojim clientom radis?? prema ovome kaj pise mislim da je cuteftp,ja sam radio sa njime ali nije dobar isto ima dosta grsaka sada koristim Core FTP Pro,odlican je i jednostavan.probaj sa njime pa javi rezultate.
Bookmarks