sa kojim clientom radis?? prema ovome kaj pise mislim da je cuteftp,ja sam radio sa njime ali nije dobar isto ima dosta grsaka sada koristim Core FTP Pro,odlican je i jednostavan.probaj sa njime pa javi rezultate.