Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    što dalje od tebe...
    Mobitel
    S6 edge
    Operater
    V)(P
    Godina
    38
    Postova
    2.081
    Bodovi
    22.149
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.149, Nivo: 36
    Bodovi: 22.149, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kolko sam cuo ta fora kod laptopa sa dual chanell ne igra ulogu. tj tamo to ne postoji...sad... dali je bolje ostavit samo sa jednim keksom od 2GB ili jedan keks od 2GB + jedan keks 1GB neznam, dali će utjecat na brzinu tj dali će brze ili sporije radit? Jer ionako cu prijeć na vistu uskoro a tada će mi biti potrebno 3GB
    Horsepower is the force determined by how fast u hit the wall.
    Torque is the force determined by how far u push the wall when u hit it.....

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    što dalje od tebe...
    Mobitel
    S6 edge
    Operater
    V)(P
    Godina
    38
    Postova
    2.081
    Bodovi
    22.149
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.149, Nivo: 36
    Bodovi: 22.149, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Symbeq Pregledaj post
    Kolko sam cuo ta fora kod laptopa sa dual chanell ne igra ulogu. tj tamo to ne postoji...sad... dali je bolje ostavit samo sa jednim keksom od 2GB ili jedan keks od 2GB + jedan keks 1GB neznam, dali će utjecat na brzinu tj dali će brze ili sporije radit? Jer ionako cu prijeć na vistu uskoro a tada će mi biti potrebno 3GB
    Još me ovo samo muči, vezano je za to što to ide u laptop. Da li ima veze koliko koji keks ima, i dali će to sve radit samo bolje nego prije ili isto a ne lošije nego prije. Stavio bi onda maks 3GB
    Horsepower is the force determined by how fast u hit the wall.
    Torque is the force determined by how far u push the wall when u hit it.....

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Mobitel
    nokia
    Operater
    vip
    Postova
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovo je sa Microsoft stranica:

    Comparing 32-bit and 64-bit editions of Windows

    The major difference between 32-bit and 64-bit editions of Windows is memory support. With more memory, you can run more programs at the same time, and run more memory-intensive programs like multimedia, gaming, and database programs. And your computer's performance will be faster overall.

    Currently, 32-bit editions of Windows are capable of supporting up to 4 gigabytes (GB) of system memory, with up to 2 GB of dedicated memory per process. Windows Professional XP Edition x64 currently supports up to 128 GB of RAM, with the potential to support up to 16 terabytes of virtual memory as hardware capabilities and memory sizes improve.

    Another difference between 32-bit and 64-bit editions of Windows is the increased number of registers available on 64-bit processors. This enables faster performance for applications that perform intensive floating-point calculations.

    Windows XP Professional x64 Edition provides faster performance, increased reliability, and greater flexibility to today's most demanding users. With Windows XP Professional x64 Edition, you can take advantage of the new 64-bit technology to improve your PC or workstation performance.

    Dakle razlike su jasne a i jasno je da će ti 4GB RAM-a biti super za ugodan rad. Što se količine memorije tiče koju 64bitni OS-a prepoznaje (ovdje se spominje128GB), razlika u podacima je vjerojatno razlika između teoretske i praktične mogućnosti vezene za 64-bitne procesore koji mogu adresirati osređenu količinu memorije. PONAVLJAM: NE RAZBIJAJTE GLAVU OKO TOGA.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [N95] Memory full
    By clever in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 01-02-2008, 16:20
  2. memory stick
    By newman555 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 17-05-2007, 13:23
  3. Memory Stick Pro-HG Duo
    By imaticx in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 28-02-2007, 23:46
  4. phone memory
    By kroata in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 03-01-2007, 11:04
  5. v3x memory low
    By daspei in forum Motorola
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 29-09-2006, 20:51

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove