Kolko sam cuo ta fora kod laptopa sa dual chanell ne igra ulogu. tj tamo to ne postoji...sad... dali je bolje ostavit samo sa jednim keksom od 2GB ili jedan keks od 2GB + jedan keks 1GB neznam, dali će utjecat na brzinu tj dali će brze ili sporije radit? Jer ionako cu prijeć na vistu uskoro a tada će mi biti potrebno 3GB


Odgovori uz citat
Bookmarks