Izvorno postao mrcina evo upisao sam kod i pojavi mi se ovo: press back key or #key TmCommand:1120 stisnem 9 i niš ostane mi na displeju non stop ovo: press back key or #key TmCommand:1120 nesmis stisnit odma tipku 9. sa # listas izbornike. ja mislim treci po redu izbornik ti je taj di tribas stisnit 9. pisat ce ti tocno sta je pod kojim brojem u kojem izborniku. javi je li uspilo. ja sam zapea na tocki 6. u upustvu
Pravila foruma
Bookmarks