Otidji na http://xlr8.us/hofo/ i tu ces pronaci sve o editiranju Seem fajlova.

Od potrebnih programa, trebas P2K Manager (http://anton.tbg.ru/files/p2kman.zip) i Motorola Tool (http://www.fraghosts.net/stuff/apps/...orola-tool.zip)

Dakle, sa P2K Man, trebas downloadati 0032_0001.seem file, te ga otvoriti u Motorola Tool-u. U njemu iskljuci 'Display GPRS icon', i samo taj file vrati nazad u telefon.
Btw. mozes dosta toga uradit, vidjet ces. Mozda najkorisnija opcija je to, da mozes ukljuciti Delivery Report u slucaju da imas Flex koji nema to.
Takodjer, imas i topic na ovom forumu o editiranju .seem fajlova: http://cafe.mobil.hr/showthread.php?s=&threadid=5175

Enjoy.