Shema je ovakva:
Skines si p2k tools. Preporucam verziju 0.8.6 koju i ja koristim. Pokrenes program,te spojis mob s kablom u PC. Kad ga program prepozna,odi na tab Tools,pa na change volume,te kad se otvori prozor s tzv "potenciometrima" imas na raspolaganju sve sto mozes pojacati. Stisni GET da dobijes trenutno stanje, i zatim pojacaj zeljeni izlaz. Savjetujem pojacavanje u koracima od po jedan broj,te da se prema tome ravnas i da povedes racuna da zvuk ne krsti,tj kad pocne krstit da spustis glasnocu za 1. Takoder savjetujem da kad stisnes GET u prozoru za promjenu glasnoce,da na papir zapises pojedine stavke,da kasnije znas sto je sve i kako je sve bilo postavljeno. Najbolje je i od fajla gain table.bin napraviti kopiju na hdd-u za svaki slucaj.
Na kraju kad pojacas sve sto zelis,stisni SET te restartaj mob klikom na gumb restart u samom programu. Glasnoca ce se promjeniti nakon restarta. Eto...


Odgovori uz citat
Bookmarks