****** decki, ja odustao od cekanja novog FW i kupio Motorolu MING.
No svaka cast na dosadasnjem trudu, moj E900 je ovako do sada dobro sluzio...
****** decki, ja odustao od cekanja novog FW i kupio Motorolu MING.
No svaka cast na dosadasnjem trudu, moj E900 je ovako do sada dobro sluzio...
Bookmarks