Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 22 PrvaPrva ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 126 do 150 od 529

Tema: E900 Moding

  1. #126
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Aug 2006
    Mobitel
    Motorola MING, Qtek8500
    Operater
    VIP, T-mobile
    Postova
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ****** decki, ja odustao od cekanja novog FW i kupio Motorolu MING.
    No svaka cast na dosadasnjem trudu, moj E900 je ovako do sada dobro sluzio...

  2. #127
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao smijulja
    ****** decki, ja odustao od cekanja novog FW i kupio Motorolu MING.
    No svaka cast na dosadasnjem trudu, moj E900 je ovako do sada dobro sluzio...

    ****** ja taman napravio T9 Replacer za Samsungove....

    Nadam se da ces se jednog dana vratit na Samsung...

  3. #128
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sto je to T9 Replacer?

  4. #129
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Izvucem Jezik iz Firmware-a i snimim ga na komp...onda na mobac ...

  5. #130
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kad ce bit nekih novih patchova?

  6. #131
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kako SPF format da konvertujem u s3 da bi prebacio na mob?

  7. #132
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vetonpg
    Kako SPF format da konvertujem u s3 da bi prebacio na mob?
    SPF ti je kao rxt. ti fajlovi nisu patchovi nego popis datoteka kaol direktorija na Firmware-u.


    S3 patch radis kada si izmjene napravio, svaku automatsku izmjenu mozes napraviti kao ptach ili ostaviti na FW...

  8. #133
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam skinuo sa forummobiles windows vista za E900 ali je spf format a nema da se skine u s3 formatu a neki na sajtu imaju ubacen taj patch u mob.

  9. #134
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vetonpg
    Ja sam skinuo sa forummobiles windows vista za E900 ali je spf format a nema da se skine u s3 formatu a neki na sajtu imaju ubacen taj patch u mob.
    SPF format radis pod => S3 Converter => Open S3 => Klikni odredjeni FirmWare koji pod format sadrzi s3 format, onda => Covert BIN

    Velicina BIN-a je oko 600-650 MB manje neasmije biti. Ucjelome je FW komprimiran na nekih 45MB u .s3 formatu to ti moras pretvoriti u .bin !!!

    Kad si ".s3" u ".bin" convertirao ides na sljedece da bi dobio "SPF"

    Sljedece: Firmware Profil Creator => Browse: i klikni na FW koji je convertan u ".bin"

    Sljedece: Klikni Search Images, Sonds, Java, languages.

    Sljedece: Size of Phone ces podesit na : 240*320...!!!! VAZNO...:!!!!

    Zatim kad si sve to napravio klik na START...:!!!


    Kada to sve ocita doci ce jedan novi prozor di ces morati oderditi Transparenciju; nazalost tu ces morati odabrat bijelo jer u tom slucaju mora ici PINK jer soft prepoznaje pink kao transparent...::!!!!!

    Kad si transparent obavio onda to moras pohranit: => Save Results.

    Sada si napravio SPF...:!!!!


    SPF je bitan jer daje kordinaciju da se programm mozes kordinirati na kojoj je adresi sta i da se to moze ocitati..!!!

    Sada mozes ici na izmjene:

    Klikni na : FILE => otvori FW u formatu ".bin"

    I onda ce ti se nakon par sekund ucitat bin i mozes pregledati fajlove FW...::!!!



    HAPPY MODDING...:::!!!!

  10. #135
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://img150.imageshack.us/img150/9...titled1jp1.jpg
    Kad mi se otvori ovaj prozor sta treba da kliknem i meni snima u sdf formatu.
    Fan PlayStation,FC Barcelona and Samsung Mobiles
    My mail is Doktorveton@yahoo.com
    RedGsm

  11. #136
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Klikni na jedan od tih imiga i onda na transparent color i zatim OK

  12. #137
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sve to uradim onda idem na File>Open>Otvorim Firmware bin file(E900XEFG2) i ono samo zablokira.
    http://img61.imageshack.us/img61/8453/untitleddt6.jpg
    Fan PlayStation,FC Barcelona and Samsung Mobiles
    My mail is Doktorveton@yahoo.com
    RedGsm

  13. #138
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tako sam i ja mislio ali ne zablokira nego malo kratko zasteka pa ide dalje:...

  14. #139
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aha evo ga sad sam malo saceka i ocita je.
    Fan PlayStation,FC Barcelona and Samsung Mobiles
    My mail is Doktorveton@yahoo.com
    RedGsm

  15. #140
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sad me zeza kad idem na create patch pise mi no memory
    Fan PlayStation,FC Barcelona and Samsung Mobiles
    My mail is Doktorveton@yahoo.com
    RedGsm

  16. #141
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cudno....jesi probao napravit patch za Sound..???

    Dali ti tu steka..??

  17. #142
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo sad mi steka kad sam mijenja ima nesto sto pise size ako tu pise 500 treba da ti slika koju ubacis ima manje od 500.
    Fan PlayStation,FC Barcelona and Samsung Mobiles
    My mail is Doktorveton@yahoo.com
    RedGsm

  18. #143
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vetonpg
    Evo sad mi steka kad sam mijenja ima nesto sto pise size ako tu pise 500 treba da ti slika koju ubacis ima manje od 500.


    Gle slike moraju biti iste velicine ili manje... Znaci nesmiju nikada prelaziti velicinu od origgi velicine...

  19. #144
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sto moze da se radi sa ovim lang table ja tu kliknem i tu nema nista.
    Fan PlayStation,FC Barcelona and Samsung Mobiles
    My mail is Doktorveton@yahoo.com
    RedGsm

  20. #145
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vetonpg
    Sto moze da se radi sa ovim lang table ja tu kliknem i tu nema nista.
    Daj mi ".img"..::!!!!!

  21. #146
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fan PlayStation,FC Barcelona and Samsung Mobiles
    My mail is Doktorveton@yahoo.com
    RedGsm

  22. #147
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vetonpg

    Vidis sta gore pise...:::!!!!!

    DEMO..:::!!!! Posla sam mu mail; javim kad buden SE a ne f*** demo

    Ali imams drugu soluciju... probao sam da mi to napravi na sound patch pa sam script kopirao i pogresnu hex adressu promjenio u pravu jer stara verzija ti pokaze hexdecimalnu adressu u binary, tako da sam patch samo promjenio u adresama ali jos nisam testirao...

  23. #148
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daj ako si napravio neki patch posalji mi na mail ja cu da testiram.
    Fan PlayStation,FC Barcelona and Samsung Mobiles
    My mail is Doktorveton@yahoo.com
    RedGsm

  24. #149
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vetonpg
    Daj ako si napravio neki patch posalji mi na mail ja cu da testiram.

    OK ovo sam samo za jednu sliku napravio, gle ova DEMO vcerzija pokazuje slike u jpg stara je to u BMP radila uspio sam promjenit par slika ali na veoma tezak nacin da bi to radio sjedis par sati na editoru...


    Budem ti javio..kad rjesim patch..

  25. #150
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dobro javi mi kad napravis neki patch.
    Intresuje me kako ja mogu sam da prevedem na srpski mob?
    Fan PlayStation,FC Barcelona and Samsung Mobiles
    My mail is Doktorveton@yahoo.com
    RedGsm


 
+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 22 PrvaPrva ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. SE k320 moding
    By SiemensCX70 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 19-11-2009, 00:05
  2. K610 Moding
    By WenDigo in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 72
    Posljednji post: 02-07-2008, 15:07
  3. k800 moding
    By debeliz in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 02-09-2007, 23:10
  4. moding od pocetka...
    By d-nice in forum Motorola
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 16-01-2007, 23:47

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove