Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 22 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 101 do 125 od 529

Tema: E900 Moding

  1. #101
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovako imas Ruskih,Njemackih sajtova kao i ovaj od geocites, na geocites imas linkove od par stranih sajtova.


    http://www.samsungpro.ru

    http://www.samsung-stuff.de

    http://www.forummobiles.com/index.php?showforum=69

    http://bew.vossey.net/E900/

  2. #102
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kad ce taj upload?

  3. #103
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vetonpg
    Kad ce taj upload?
    Nesta sam obnovio ono sta nisam jer je izgubljeno.

    Budem nesta novo stavio, posto vise nemam E900 bit ce mi tesko to testirat.

  4. #104
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dobro hvala ti.

  5. #105
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Za ostali update budem direktno u FW ugradio tako da ne trebate vise patchove stavljat samo peglas novi FW-MOD

  6. #106
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ima li neka fora da se promeni tema i da se pojaca zvuk mp3?

  7. #107
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kako znam to se radi pod tajnim menijom *#8999*8378# ili *#8999*TEST*

    Ili napraviti pisan patch
    Zadnji uredio ..:|AnyCall|:.. : 27-10-2006 u 18:14

  8. #108
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sta se podrazumeva pod ovim HELP

  9. #109
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vetonpg
    sta se podrazumeva pod ovim HELP
    *#8999*8378#

    TEST se upise putem brojeva. Jednostavno pratit di stoji prvo slovo kao naprimjer T=8, E=3, S=7, T=8


    Krico sam napisao kod....!!!!

  10. #110
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao exotica
    *#8999*8378#

    TEST se upise putem brojeva. Jednostavno pratit di stoji prvo slovo kao naprimjer T=8, E=3, S=7, T=8


    Krico sam napisao kod....!!!!
    Ja to upisem i nista se ne pojavljuje.

  11. #111
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Znas li zasto se nista ne pojavljuje?

  12. #112
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vetonpg
    Znas li zasto se nista ne pojavljuje?
    Uskoro...ce biti patch u graficnim promjenama..:!!

    to su: Equileizer, Narancasta boja ce biti tamno siva ili crna po osobnom odabiru. Unutarnji tekst u oznacavanju biti ce plav ili zelen..:!!


    Promjena slike za Volume i Volume mp3 player-a.

    Daljnje jos u istrazivanju...:!!

  13. #113
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kad ce to da bude?
    Uf jedva cekam

  14. #114
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vetonpg
    Kad ce to da bude?
    Uf jedva cekam
    Grafika je malo cudna stvar, kad budem vidio da nema bug-a onda izdajem..


    Btw. posto nemam vise e900 testiram preko drugih ljudi...

  15. #115
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Samsung Firmware Editor v 2.0

    Napokon je Sergey napravio novu verziju
    Samsung Firmware Editor v 2.0
    Sada ce biti malo lakse za modiranje...!!!!

  16. #116
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gde ima da se skine taj Samsung Firmware Editor v 2.0

  17. #117
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vetonpg
    Gde ima da se skine taj Samsung Firmware Editor v 2.0
    LINK ZA SVE: http://editor.sgh.ru/download.php?fn...itor_20117.exe

  18. #118
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E Hvala ti.

  19. #119
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mozes li da se snadjes da radis u ovaj FWEditor ja ne mogu nista ne razumijem.

  20. #120
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vetonpg
    Mozes li da se snadjes da radis u ovaj FWEditor ja ne mogu nista ne razumijem.
    Da bez beda, autor mi je odmah poslao i nesta malo objasnio sta je novo..

    Programcic radi dosta brze nego prijasnji samo sta mi nedostaje kod nove verzije da ti pokaze Hex adresu di se sta nalazi...

    Sta je jos super mozes si izbaciti di ti stoji jezik pa ga izmjenis...

    Slike se sada mogu bez problema mijenjat, velicina 240*320 pixela ima kompaktibilnost...

  21. #121
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja se ne mogu snac dje se nalazi spisak melodija da se promijeni slika itd.Ja to uopste ne mogu nac.

  22. #122
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Prvo moras ocitat Firma Ware Profile Creator i otvorit Firmware BIN, pa kad sve ocita onda moras to save.

    Kad save obavis onda ides na load i otvori Bin od FW koji si bio snimio...

  23. #123
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nista hvala ti ja se ne mogu snac,nije to za mene.Oce li bit neki patch za koji dan?

  24. #124
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ohhh i te kako samo budi malo u giru jer trebam kandidate da to testiram bit ce cak grafickih promjena malo je zeznuto sa menijom jer je u kockicama i sta je pogotovo najbitnije mora biti FLASH..:!!!

    Uz novu verziju cu malo vise vremena trebat jer ipak staru verziju cu trebat za druge stvari...tako da to sve vremena uzima..

    PS: daj imas ICQ i mail da te obavijestim da testiras novi FW ili patch...!!!

  25. #125
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Podgorica i Kragujevac
    Mobitel
    <Samsung<>E900>
    Operater
    mts,T-mobile,Telenor
    Postova
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo ti e-mail Doktorveton@yahoo.com


 
+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 22 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. SE k320 moding
    By SiemensCX70 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 19-11-2009, 00:05
  2. K610 Moding
    By WenDigo in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 72
    Posljednji post: 02-07-2008, 15:07
  3. k800 moding
    By debeliz in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 02-09-2007, 23:10
  4. moding od pocetka...
    By d-nice in forum Motorola
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 16-01-2007, 23:47

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove