Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 22 od 22 PrvaPrva ... 12 18 19 20 21 22
Prikazujem rezultate 526 do 529 od 529

Tema: E900 Moding

  1. #526
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    May 2004
    Mobitel
    iPhone 3GS
    Operater
    Tele2
    Postova
    52
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I btw. snimanje u 640x480 je prvaaa liga. Kvaliteta je odlična i snima u mp4 formatu tako da snimljeno nije pretjerano veliko.

  2. #527
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    Samsung SGH-E900
    Operater
    T-mobile, Tele2
    Godina
    37
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Trebam pomoc, skinuo sam verziju E900XEGA1_s3.s3 i sve napravim po vasim postupcima ali tijekom flashiranja mob mi se upali i promijeni port i na kraju mi pise err_protocol. Gdje sam pogrijesio i sta da napravim. Hvala.

  3. #528
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    Samsung SGH-E900
    Operater
    T-mobile, Tele2
    Godina
    37
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dajte ljudi pomazite zelim isprobat da vidim kako mob izgleda s tim...hvala

  4. #529
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pico di gori, pogledaj da sve deinstaliraš sa kompa pa prvo počnes sa driverima pa onda sa uputama flashiranja.

    Svi koraci su objašnjeni na DUMMY način tako da ne moreš fulat, malo bolje pročitat i pročitat one probleme koji su svi imali da znaš di bi greška mogla biti i kako to riješit!


 
+ Odgovori na temu
Stranica 22 od 22 PrvaPrva ... 12 18 19 20 21 22

Slične teme

  1. SE k320 moding
    By SiemensCX70 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 19-11-2009, 00:05
  2. K610 Moding
    By WenDigo in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 72
    Posljednji post: 02-07-2008, 15:07
  3. k800 moding
    By debeliz in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 02-09-2007, 23:10
  4. moding od pocetka...
    By d-nice in forum Motorola
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 16-01-2007, 23:47

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove