prvo prije fleshanja,izvadio sam karticu, i stavio bateriju nazad,te upalio mob, komp mi ga je prepoznao, i instalirao sve drivere, a poslije u rds-u sam ga fleshao sasvim normalno, sve je zavrsilo ok pisalo je finished, ja iskopcao sa ju sa kabla,i od tada telefon cim dobije kontakt sa baterijom odmah upali display i vanjski i unutarni, pokusao sam da drzim *i# kad stavim bateriju i opet mi je isto. . .