odluka je pala na w850 ili w880. w880 nema radio i ima manji ekran, ali je daleko ljepsi i tanji. w850 pak ima radio i malo veci ekran ali je koliko ja vidim i velik telefon. kojega bi vi uzeli? trebam neka misljenja.