jest da je jaaako star thread, ali cu odgovorit na pitanje..
dakle, nikako nisam mogao flashnuti na svoju L7 neki MP gore, bila je mrtva, nije se mogao ni bootloader tako reci upalit, odma bi neki error bacalo..
nisam mogao napraviti ni TP ni PDS repair (na svome kompu, koji je prije ovog slucaja radio sve normalno, dakle i flashao mp itd itb) .. i jedno 5 dana sam se mucio sa tim da bi dosao na ideu da probam na cimerovom kompu probat isto to..
i vidi cuda, instaliram drivere, bez problema uradim TP, pa PDS repair, i onda sflasham gore quantuma..
daklem, problem je bio u mom kompu/windowsima/driverima/necem trecem..nije ni vazno

sad imam novi komp na kojem je vista i jednu V3 (r4515 pise kad je upalim u bootu) na popravku pa se nadam da nece bit nitkakvih problema

Bookmarks