Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Ivanić_Grad
    Mobitel
    MOTO RAZR MAXX
    Operater
    Simpa_sam
    Godina
    35
    Postova
    763
    Bodovi
    12.090
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao drug Pregledaj post
    Da se pofalim,krenulo je nabolje,flashira ko blesav!!!! I to zahvaljujući "nightwisperu"!!!! A zašt? Zato što sam probo s mstools-om 8r što je on nema dugo postiro za otključavanje K1 i Z3 whithout TP.. I taj program meni lijepo složio boot i PDS zonu bez TP-a... Aha,jel ste vidjeli,znanstvenici moji da ja ipak nisam baš griješio(jako)....
    nema problema, samo ti flashaj do mile volje

    mislim da ovo može close, budući da je njegov problem rješen...
    |\/|0T0r0La

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Godina
    48
    Postova
    1.182
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao night_whisper Pregledaj post
    nema problema, samo ti flashaj do mile volje

    mislim da ovo može close, budući da je njegov problem rješen...
    Čeeekaj!!!! Nije još! Sad nakon flasha mi u bootu pokazuje "SW Version": Not found! Da me hebeš, nemogu se sjetit šta sad! Fali mi PDS...Ajd nek se netko sjeti umjesto mene.....Rokno sam neki super file gore....(navodno)

  3. #3
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao drug Pregledaj post
    Čeeekaj!!!! Nije još! Sad nakon flasha mi u bootu pokazuje "SW Version": Not found! Da me hebeš, nemogu se sjetit šta sad! Fali mi PDS...Ajd nek se netko sjeti umjesto mene.....Rokno sam neki super file gore....(navodno)
    Odradi repair u repstudiu sada.... Pazi samo na onu caku sa držanjem *# neko vrijeme dok ti ne kaže da smiješ pustiti.

  4. #4
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Godina
    48
    Postova
    1.182
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Eto mene opet!

    Kao što rekoh,ona motorola radi(pravo Čudo), ali evo sad jednu u rukama imam bez TP otpornika!? A kak ću ja to zalemit sovim drhtavim rukama,još k tome ga i nevidim dobro! A nekak bez njega mi se čini da neće....

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb/Sibenik
    Mobitel
    iPhone
    Operater
    t-mobile
    Postova
    192
    Bodovi
    6.760
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.760, Nivo: 19
    Bodovi: 6.760, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jest da je jaaako star thread, ali cu odgovorit na pitanje..

    dakle, nikako nisam mogao flashnuti na svoju L7 neki MP gore, bila je mrtva, nije se mogao ni bootloader tako reci upalit, odma bi neki error bacalo..
    nisam mogao napraviti ni TP ni PDS repair (na svome kompu, koji je prije ovog slucaja radio sve normalno, dakle i flashao mp itd itb) .. i jedno 5 dana sam se mucio sa tim da bi dosao na ideu da probam na cimerovom kompu probat isto to..
    i vidi cuda, instaliram drivere, bez problema uradim TP, pa PDS repair, i onda sflasham gore quantuma..
    daklem, problem je bio u mom kompu/windowsima/driverima/necem trecem..nije ni vazno
    sad imam novi komp na kojem je vista i jednu V3 (r4515 pise kad je upalim u bootu) na popravku pa se nadam da nece bit nitkakvih problema

  6. #6
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Godina
    48
    Postova
    1.182
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Flegmaa Pregledaj post
    jest da je jaaako star thread, ali cu odgovorit na pitanje..

    dakle, nikako nisam mogao flashnuti na svoju L7 neki MP gore, bila je mrtva, nije se mogao ni bootloader tako reci upalit, odma bi neki error bacalo..
    nisam mogao napraviti ni TP ni PDS repair (na svome kompu, koji je prije ovog slucaja radio sve normalno, dakle i flashao mp itd itb) .. i jedno 5 dana sam se mucio sa tim da bi dosao na ideu da probam na cimerovom kompu probat isto to..
    i vidi cuda, instaliram drivere, bez problema uradim TP, pa PDS repair, i onda sflasham gore quantuma..
    daklem, problem je bio u mom kompu/windowsima/driverima/necem trecem..nije ni vazno
    sad imam novi komp na kojem je vista i jednu V3 (r4515 pise kad je upalim u bootu) na popravku pa se nadam da nece bit nitkakvih problema
    yep da...ali kod mene je bio štos što uopće nije više bilo TP rezistora.....


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 28
    Posljednji post: 24-07-2007, 23:18

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove