ček a zakaj si radio TP da bi ju uopće flashao pa za flash netreba TP?
ček a zakaj si radio TP da bi ju uopće flashao pa za flash netreba TP?
|\/|0T0r0La
Prvo je bio 8.26 gore, pa sam ga splašio s TP-om i onda mi isto poslije nije htjela primit flash...Onda opet TP i primi ga,ali...onda sam se ja shebo,umjesto da sam joj samo stavio drugi boot,recimo ponovo 8.26 i radila bi,ja sam ponovo išo na TP i tu je sssstttalo.......![]()
GoGs,ne pomaže TP više,uopće ga ne prepoznaje,možeš ga spajat do jutra,al on je totalka prazan!Flash memorija mu je u kur... tak da TP Nema više s tim veze..Evo upravo radim na nekakvom programu s kojim ću možda moć nešto napravit,vidjet ćemo. Ali neznam dal bi tu Smart Clip pomogo... Čekam Inovatora da se oglasi...
Bookmarks