Sad sam skužil da nije problem u codecima (na slici u donjem desnom kutu je onaj smajlić, što znači da su codecsi gore).
Probj s BSPlayerom, Media Player Classic, možda Winamp?
Probao sam sa Media Playerom Classic sad mi preostaje BSPlayer
i (možda) Winamp
Edit: Ne radi ništa od ponuđenog
~*~What happens if you get scared half to death 2 timez?~*~
Bookmarks