Toliko bi stalo da ima vrhunski senzor od 2 mp.pa koliko bi slika stalo, 10?
Sa ovakvim senzorom može se uslikati 35 slika ajviše kvalitete...
Mobitel nije namijenjen za fotografiranje, mnogi njegovi vlasnici će smanjiti rezu na VGA...
No sramota je što ima tako dobre zvučnike, a memorija nije proširiva. Svi znamo da je kvaliteta zvuka tijekom slušanja radija očigledno gora nego kad se sluša mp3 glazba.


Odgovori uz citat
Bookmarks