pa koliko bi slika stalo, 10?
Toliko bi stalo da ima vrhunski senzor od 2 mp.
Sa ovakvim senzorom može se uslikati 35 slika ajviše kvalitete...
Mobitel nije namijenjen za fotografiranje, mnogi njegovi vlasnici će smanjiti rezu na VGA...
No sramota je što ima tako dobre zvučnike, a memorija nije proširiva. Svi znamo da je kvaliteta zvuka tijekom slušanja radija očigledno gora nego kad se sluša mp3 glazba.